Yılbar Otomotiv İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Yılbar Otomotiv 2005 yılında Tuncay Vardar ve Halil Vardar ortaklığı olarak şirketimizi Sakarya ilinde hizmete açılmıştır. İşimize yatırım yapmayı ilke edinerek ve yapısını koruyarak müşteri menfaatini koruyarak hızla büyüyen şirket ünvanındadır. Açılışımızın 4.yılında Sakarya Erenler ilçesinde 1150m2 arazi üzerine 800m2 kapalı alanlı şirketimizi yaklaşık 4 ay gibi kısa sürede bitirdik. Binamızda şu anda faaliyet gösteren bölümlerimiz Mekanik Boya, Kaporta, Elektrik Elektronik, Yedek Parça, Muhasebe, Mescit, 50 Kişilik Bekleme Salonu, İdari Kısım, Yemekhane bölümleri mevcuttur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için 2013 yılında binamıza 1500 m2 kapalı alan ekleyerek toplamda 2300 m2 kapalı alana ulaşmış olmanın gururu içindeyiz. Sakarya'nın Opel, Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Toyota, Suzuki, Chevrolet markalarının en büyük özel servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Sakaryada Opel, Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Toyota, Suzuki, Chevrolet en büyük lider özel servisi olarak liderliğimizi devam ettirmek.

Vizyonumuz

Şirketimizi Sakarya ve çevre illerdeki pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Müşteri Temsilcilerimiz
Online Rezervasyon